smak Sopotu logo
restauracja smak Sopotu

Imprezy Firmowe 2024

Jeśli szukasz miejsca na  imprezę firmową w Sopocie, to restauracja Smak Sopotu jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zapewniamy wyjątkową atmosferę, doskonałe menu, profesjonalną obsługę i najlepszą lokalizację! 

Imprezy i przyjęcia okolicznościowe, to Nasza  specjalność

wesele Sopot
restauracja Smak Sopotu restauracja na plaży Sopot
wnętrze restauracji smak Sopotu
Smak Sopotu zdjęcie menu i restauracji

Świętuj z nami!

Restauracja Smak Sopotu położona jest na samej plaży tuż obok sopockiego molo. Infrastruktura i lokalizacja obiektu sprawia, że jest to idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych. Posiadamy salę restauracyjną mogąca pomieścić do 150 gości, taras widokowy z zejściem na plażę oraz taras na plaży, na których możemy wydzielić dla Państwa osobną strefę na wasze przyjęcie

Komunie Sopot

Zaplanuj wyjątkową komunię w Sopocie z naszą pomocą! Nasza oferta na komunie w Sopocie to gwarancja udanej uroczystości. Nasza przestronna sala bankietowa, elegancki wystrój i widok na morze stworzą niezapomnianą atmosferę dla Twojego dziecka. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty na komunie w Sopocie i spraw, by to wydarzenie było wyjątkowe.

Chrzciny Sopot

Restauracja Smak Sopotu to miejsce tworzone z pasją gdzie uwielbiamy celebrować ważne dla naszych Gości momenty. Wyjątkowe wydarzenia, wymagają wyjątkowej oprawy. Dlatego nasza oferta na chrzciny w Sopocie to doskonały wybór, by uczynić tę wyjątkową chwilę niezapomnianą.

Urodziny

Niezależnie od tego, które urodziny będziecie obchodzić postaramy się by były niezapomnianym przeżyciem. Zaplanuj swoje urodziny w Sopocie z nami! Nasza oferta to doskonałe połączenie wyjątkowej atmosfery, smacznych potraw i dobrej zabawy.

Wieczór Panieński / Kawalerski

Kochasz plażę, dobre towarzystwo i planujesz wieczór kawalerski lub panieński? Ekipa Smak Sopotu ma dla Ciebie odpowiednią ofertę! Wybierz się z nami na plażową przygodę, pełną zabawy, relaksu i niezapomnianych wspomnień. Odkryj, dlaczego nasze wieczory kawalerskie i panieńskie na plaży w Sopocie to najlepszy sposób na rozpoczęcie swojej przygody małżeńskiej!

Scroll to Top