smak Sopotu logo

Restauracja Smak Sopotu
Wesele Nad Morzem

Chcesz zorganizować weselne przyjęcie w Sopocie w klimatycznej scenerii nad morzem? Nasza sala w restauracji Smak Sopotu to miejsce, gdzie twoje marzenie może stać się rzeczywistością. 

restauracja smak Sopotu

Wesele na plaży w Sopocie

Chcesz zorganizować weselne przyjęcie w Sopocie w klimatycznej scenerii nad morzem? Nasza sala w restauracji Smak Sopotu to miejsce, gdzie twoje marzenie może stać się rzeczywistością. 

komunie Sopot

Wesele i obiad weselny Sopot - Smak Sopotu

W naszej restauracji Smak Sopotu organizujemy kameralne obiady weselne oraz wesela dla 15o gości, a nasze wieloletnie doświadczenie, jakość dań i obsługi to gwarancja zadowolenia niezależnie od wielkości wydarzenia.

Poniżej znajdziecie Państwo przykładową ofertę weselną. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nią i do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji bądź przygotowania wyceny szczegółowej. Zdajemy sobie sprawę, że każda Para Młoda ma swoje preferencje dlatego do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie zachowując całkowitą transparentność bez żadnych ukrytych kosztów. 

Do organizacji obiadów weselnych i wesel podchodzimy kompleksowo. Tak by Para Młoda w dniu swoje ślubu mogła już tylko wyśmienicie się bawić na weselu świętując ze sowimi gośćmi. 

Wesele Sopot - Menu Weselne

Nasz Szef Kuchni Natanael Polakowski przygotował  3 propozycje menu dla Par Młodych zdecydowanych na pełne wesele oraz propozycję menu dla Par, które zdecydowały się na obiad weselny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko czego będziecie potrzebować w dniu ślubu i wesela. W cenie otrzymają Państwo:

Sala Weselna

Do dyspozycji Par Młodych oddajemy 2 sale na plaży w Sopocie, w których organizujemy przyjęcia weselne. Pierwszą z nich jest sala restauracyjna mogąca pomieścić do 150 gości. Kolejną propozycją jest sala koncertowo-bankietowa, z tarasem widokowym wychodzącym na plażę,  w której można organizować znacznie większe uroczystości, a jej chłonność zależy od ustawienia stołów. 

Elementami wystroju sali, które obejmuje oferta są: 

Dodatkowe Usługi

Dla komfortu Par Młodych podchodzimy do oferty weselnej kompleksowo. Posiadamy szereg usług dodatkowych, które z przyjemnością dla Was zorganizujemy, które dopasować możecie do swoich oczekiwań.

Scroll to Top