smak Sopotu logo

Restauracja Smak Sopotu
Największa sala na plaży w Trójmieście

wnętrze restauracji smak Sopotu
wnętrze restauracji smak Sopotu
wnętrze restauracji smak Sopotu
wnętrze restauracji smak Sopotu
wnętrze restauracji smak Sopotu

Restauracja Smak Sopotu to prawdopodobnie jedyne miejsce na mapie Trójmiasta, które ma możliwość organizacji eventu w sali na plaży na ponad 1000 osób. Posiadamy 4 odrębne sale, taras z parasolami oraz prywatną plaże, na której w sezonie letnim wynajmujemy leżaki i parasole. Ale oprócz samej infrastruktury obiektu i lokalizacji do zaoferowania mamy przede wszystkim wyśmienite dania przygotowywane pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni.

Szef Kuchni

Restauracja
Smak Sopotu

Restauracja Smak Sopotu zlokalizowana jest w pasie nabrzeżnym na plaży tuż obok renomowanych hoteli w odległości zaledwie 100m od sopockiego molo. (Aleja Franciszka Mamuszki 2)

Duże witryny okienne tworzą przepiękną panoramę z widokiem na Zatokę Gdańską. Od strony parku sprawiają wrażenie imponującej ściany zieleni, która łączy się z przepięknym widokiem na plażę budując atmosferę relaksu i komfortu.

wnętrze restauracji smak Sopotu
Smak Sopotu zdjęcie menu i restauracji

Restauracja Smak Sopotu

Restauracja na plaży w Sopocie

Smak Sopotu zdjęcie menu i restauracji

Restauracja Smak Sopotu - event na plaży

Restauracja Smak Sopotu to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju eventów firmowych i przyjęć okolicznościowych, w tym pięknych ślubów na plaży. Nasze pomieszczenia z widokiem na Zatokę Gdańską i zachód słońca stworzą magiczną atmosferę na Twoim wydarzeniu. Doświadczony zespół kulinarny zadba o wysoką jakość dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Ponadto profesjonalna i dyskretna obsługa oraz menu dopasowane do Twoich potrzeb to klucz do sukcesu. Skontaktuj się z nami już teraz, aby omówić szczegóły organizacji Twojego eventu w restauracji Smak Sopotu.

Sala restauracyjna

Restauracja Smak Sopotu oprócz oferty a’la carte, to doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Nasza przestronna sala jest w stanie pomieścić jednocześnie grupy do 150 gości w ustawieniu koktajlowym, co sprawia, że jest idealnym wyborem na wyjątkowe okazje.

Dodatkowo w okresie letnim można ją rozszerzyć o część tarasową, co pozwala na przyjęcie dodatkowych 1000 gości.

Oprócz głównej sali restauracyjnej, mamy możliwość zorganizowania alternatywnych wydarzeń w dodatkowych salach na I piętrze budynku, które oferują przepiękny widok na sopocką plażę i pozostaną w sercach uczestników na długo.

Oferujemy różne opcje ustawień, tj. teatralne, wykładowe oraz bankietowe zarówno ze stołami okrągłymi jak i prostokątnymi

Jako doświadczony zespół, specjalizujemy się w pomocy naszym klientom w organizacji różnych wydarzeń, w tym wesel, przyjęć okolicznościowych, komunii, chrztów i wielu innych uroczystości. Nasze sale stanowią idealne tło dla niezapomnianych chwil i jesteśmy gotowi dostosować je do Twoich potrzeb.

Taras

W okresie od kwietnia do października restauracja rozszerza swoją ofertę o taras na plaży z 500 miejscami siedzącymi – stoliki i parasole – zapewniając jeszcze większy komfort i możliwość cieszenia się pięknym otoczeniem.

 To idealne miejsce do organizacji różnych wydarzeń okolicznościowych, firmowych i innych uroczystości rodzinnych w okresie letnim. Jesteśmy w stanie wydzielić osobną strefę na takie okazje, zapewniając prywatność i komfort naszym gościom.

Prywatna plaża

Restauracja Smak Sopotu nie tylko zachwyca wyśmienitym jedzeniem i wspaniałym widokiem na Zatokę Gdańską, ale także oferuje dostęp do prywatnej plaży, która w sezonie letnim staje się idealnym miejscem relaksu i rozrywki w Sopocie. Oferujemy wynajem komfortowych leżaków i parasoli, aby zapewnić Państwu prywatność i możliwość odpoczynku z dala od tłumu i zgiełku. To wyjątkowe miejsce, gdzie można w pełni cieszyć się urokami nadmorskiego wypoczynku.

Plaża o powierzchni 2500 m²  wyposażona jest w kąpielisko, linię brzegową oraz strefę opalania z wygodnymi leżakami i parasolami. To wszystko stanowi przepis na wymarzone wakacje.

Ale to nie wszystko! Jest to również doskonałe miejsce do organizacji wyjątkowych wydarzeń, takich jak śluby na plaży, czy tematyczne eventy firmowe. 

Restauracja Smak Sopotu
Wyjątkowe miejsce z morzem możliwości

Scroll to Top